Koronavirus

Vážení návštěvníci a již registrovaní účastníci akce Expedice Akát 3.

Rád bych Vás ubezpečil, že se termín ani konání akce zatím neruší.

Pevně doufám, že se situace natolik uklidní, že bude možné za 3 měsíce fungovat.

Všem přeji pevné zdraví a doufejme tedy, že virus ustoupí.

Pěkný den George Opatovice

Spuštění ToDo a Project Backendu

Právě jsme spustili vnitřní projektový systém, který má v sobě podporu úkolů, diskuse, sdílení dat apod. A to proto, abychom zefektivnili pořádání porad tak, aby se mohli připojit i lidé, kteří zrovna nemohou. Byly vyzváni zájemci o organizaci emailem a teď už záleží jen na nás, jak moc efektivně tento mocný nástroj dokážeme používat.

Povolení pořádání akce nájemcem pozemku

Dnes nám byl udělen souhlas s pořádáním této akce nájemcem pozemku firmou Cezava a.s.. Pozemek je v majetku Státního pozemkového fondu ČR. Za udělení souhlasu děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Dobrý den pane Fiala,

Dáváme Vám souhlas s kempováním na terase pod Akátovou rozhlednou ve dnech 13.-14.6. 2020. a to při splnění podmínek, které uvádíte ve Vaší žádosti.

S pozdravem

M. Ivan Předseda představenstva Cezava a.s. Blučina

Dobrý den pane Ivane, tímto bych Vás rád opět požádal o povolení kempování na terase u Akátové rozhledny ve dnech 13.-14.6. 2020. Vstupovat na oseté pozemky nebudeme, bude přítomno mobiní WC a po skončení akce prostor důkladně vyčistíme.   Nově byla založena webová stránka propagující tuto akci a to na stránce http://www.expedice-akat.cz.  

Děkuji za pomoc a podporu této akce   S pozdravem Jiří Fiala

Založení transparentního účtu

Abychom Vám umožnili tuto akci finančně podpořit, založili jsme transparentní účet u Fio banky. Budeme velice rádi, pokud na tuto neziskovou akci přispějete. I s vaší pomocí tato akce bude moci dále růst a rozvíjet se. Za veškeré dary děkujeme. 

Číslo účtu: 2200916442/2010  Náhled na pohyby  ZDE

Tímto děkuji Fio bance za spolupráci a podporu této akce.

George Opatovice