Zápis z akce Afterpárty očima pořadatele

Na akci jsem přijel již v pátek kolem 17h s moji drahou polovičkou a dětmi, vše bylo trochu hektické a bohužel tak je to vždy. 🙂
Na místě již byl Frenky Strážek a Hany Všelibice. Já se ovšem nemohl moc zdržovat a tak jsem po dvou hodinách místo opustil a vydal jsem se na další mojí akci Noční Jízdu Brnem na skútru. Odtud jsem se vrátil až po půlnoci.
Takže jsem šel spát a druhý den ráno postavil anténu, pokecal více s lidmi, začali přijíždět i ostatní a Salamandr Velká Bystřice přivezl párty stan. To bylo moc fajn a moc mu za to děkuji a vážím si této pomoci.
Hany Všelibice měl jako vždy dobrou náladu, kde ten chlap tolik pozitivního bere??? No prostě má zlaté srdce. A to i každý z vás co tam přijel a pobyl.
Frenky Strážek se zapojil do vysílání a já na vysílání nějak neměl bohužel náladu. Ráno jsem odvezl ženu do práce a pak klábosil s lidmi na místě. Omlouvám se opět tedy, že mě nebylo slyšet, ale já opravdu nějak nebyl ve své kůži.
Jsem rád, že vás dojelo tolik a jsem rád za vše co jste mi řekli. Byť je vaším přáním některých akci posunout příští rok o týden vpřed, dohodli jsme se s Frenkym že akci zachováme datumově jak je a to proto, že je to tradice. Tedy druhý víkend v Červnu.
Nebyl moc prostor vše o akci probrat, protože každý jste měli o čem vykládat s ostatními a já vám do toho vstupovat nechtěl. Byl jsem rád, že vás to baví a máte radost z toho, že vidíte lidi, které máte rádi. Kteří vám zvednou náladu.
Takže moc díky za účast a snad se uvidíme příští rok!
 
Zapsal George Opatovice
Translate »