Pozvánka na Novoroční PMR štafetu 2021

Tak jako každý rok i letos nás zve Apache Znojmo na tuto dobrodružnou akci Novoroční štafetu v pásmu PMR.

Ahoj příznivci PMR vysílání!

Jako tradičně každý rok, i letošní zimu, proběhne Novoroční PMR Štafeta, která je plánovaná na pátek 01.01.2021 ve 14:00PMR štafeta je zábavná akce určená široké veřejnosti a hlavně těm, kteří s PMR vysílačkou zkoušejí navazovat dálková spojení při výletech po našich horách a kopcích. Smyslem akce je pokusit se o postupné řetězové spojení mezi všemi účastníky o co možná nejdelší celkové trase.

Právě byla spuštěna registrace na této adrese http://www.cbpmr.cz/prihlaska-stafeta.html. Díky už předem za váš zájem a účast a doufám, že si štafetu užijeme stejně tak dobře, jako ty minulé.

Pro Moravu a Slovensko kanal č. 6
Pro Čechy kanál č.5.

Do štafety je nutné se předem přihlásit, aby bylo možné včas naplánovat trasu a přidělit pořadová čísla štafetářům. Uzávěrka přihlášek je pro Novoroční štafetu 2021 stanovena na úterý 29.12.2020 do půlnoci (24:00). Výběr lokality odkud je možné vysílat je zcela libovolný, očekáváno je buď území České, nebo Slovenské republiky, vyloučené není ani nejbližší pohraničí okolních států.

Nedoporučuji vysílat z míst 200m nad mořem, nebo nižších a zapadlých údolí. Štafeta se pak nedá dobře zorganizovat. Vyberte si tedy kopec, nejlépe holý, a vysílejte odtamtud.

Trasa bude vystavena na webu www.cbpmr.cz nejpozději do středeční půlnoci 30.12.2020. Všichni přihlášení budou zároveň informování e-mailem o svých přidělených pořadových číslech v trase.

Apache Znojmo