Co se chystá za novinky

V rámci propagace na místě akce bude nad prostorem akce ve vzduchu reklamní 1m široký balón s reklamním nápisem, v noci osvětlený. Tak to je jedna z novinek.

Dále sdělujeme, že letos je to poprvé, co bude na akci možnost použít skupinovou značku, kterou zajistil OK1PKO. To znamená, že si bude moci kdokoliv ze zájemců vyzkoušet i HAM pásmo a to bez potřeby licence. Samozřejmě s patřičným dozorem.

Letos se také pokusíme o bezpečné ohniště, abychom neohrozili přírodní park, ale zároveň akci dali správný náboj. Celý postup budeme konzultovat s hasiči.

Také bude vztyčen hlavní stan (armádní), který nám poskytne zázemí pro občerstvení a v případě nepříznivého počasí i zázemí, kam se schovat. V místě dále bude plynový gril s vlastní obsluhou, kdy je možné požádat o grilování vlastního masa nebo čehokoliv. Primárně bude sloužit pro grilování klobás. Občerstvení tedy v jisté míře zajištěno. K dispozici bude základní voda na umytí rukou, také balená pitná voda v omezeném množství. Vše se bude doplňovat operativně.

O technice se z bezpečnostních důvodů nebudu blíže vyjadřovat. Samotní účastníci se účastí zavazují dodržet bezpečnost svého vybavení i vybavení ostatních. Tedy koukat, zda nám něco nemizí. To se zatím nestalo, ale nabádám k ostražitosti. V tomto nám bude pomáhat neohlášenými návštěvami Policie ČR a MP Židlochovice (rádi kontrolují, co se na kopci děje a to je v pořádku, jsou vítáni).

Takže se na Vás všechny moc těšíme, bude to bezva víkend.

73, George Opatovice